Aktualności

Pierwsza komunia św. - informacje. Witamy na naszej stronie. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo serdecznie pragnę powitać wszystkich internautów i ludzi dobrej woli, którzy odwiedzili naszą stronę parafii NMP Anielskiej w Porębie. Jesteśmy młodą. Parafią o małej liczbie parafian, jednak w której znajduje się wielu wiernych. Szczęść Boże na pobyt w naszych włościach. Zapraszamy do odwiedzin w naszej szopce z żywymi zwierzętami. Możliwe przejażdżki dzieci na kucyku i koniu.

OVERVIEW

The site parafianiwki.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have crawled seventeen pages within the website parafianiwki.pl and found three websites associating themselves with parafianiwki.pl.

PARAFIANIWKI.PL TRAFFIC

The site parafianiwki.pl is seeing variant levels of traffic within the past the year.
Traffic for parafianiwki.pl

Traffic ranking (by month) for parafianiwki.pl

Traffic ranking by day of the week for parafianiwki.pl

LINKS TO PARAFIANIWKI.PL

WHAT DOES PARAFIANIWKI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafianiwki.pl Mobile Screenshot of parafianiwki.pl Tablet Screenshot of parafianiwki.pl

PARAFIANIWKI.PL SERVER

We diagnosed that a lone root page on parafianiwki.pl took one thousand three hundred and thirteen milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
188.165.119.83

SERVER SOFTWARE

We detected that this domain is employing the Apache/2.2.16 (Debian) operating system.

Aktualności

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus." I noticed that the web page also stated " Bardzo serdecznie pragnę powitać wszystkich internautów i ludzi dobrej woli, którzy odwiedzili naszą stronę parafii NMP Anielskiej w Porębie." They also stated " Parafią o małej liczbie parafian, jednak w której znajduje się wielu wiernych. Szczęść Boże na pobyt w naszych włościach. Zapraszamy do odwiedzin w naszej szopce z żywymi zwierzętami. Możliwe przejażdżki dzieci na kucyku i koniu."

SEE MORE WEB SITES

Pedala Panga - e tem mais morro ainda?

Pedala Panga - e tem mais morro ainda? Este blog tem como objetivo divulgar nossas pedaladas por trilhas da região da Serra Gaúcha. Bem como,eventos organizados por nós e nossos parceiros, divulgando e descrevendo roteiros que mostram as belezas naturais que aqui se encontram. Pedaladas todos os sábados! O pedal sai até com sol! Enduro dos Vinhedos FESTA DA UVA Bike 2013. Quarta-feira, 1 de julho de 2015. Bikers; Tiani, Silvio, Ale mão e Cabeça.

Projeto Pedal Extremo

Sexta-feira, 22 de junho de 2012. Diário de bordo - 25 a 31 de maio de 2012. Dia 25 de maio de 2012. Entrevista para a TV TEM. Dia 26 de maio de 2012. Hoje pela manhã, saí da cidade de Jales, em SP. Várias pessoas me reconheceram pela entrevista q fiz com a TV TEM. Mais um dia q passou. Hoje, pedalando, eu estava analisando como min.

Spletnik za španski jezik

Viernes, 24 de abril de 2015. Fiesta de lenguas - el 23 de abril. Aquí podéis ver algunas fotografías de nuestra Fiesta de lenguas.

Středisko výchovné péče Svitavska - ALFA - Středisko výchovné péče Svitavska

Bude skoro jasno až polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky, na západě k večeru až oblačno, místy bouřky. Denní teploty 34 až 38 C. Vítejte na stránkách Střediska výchovné péče Svitavska ALFA. Květná 40, 572 01 Polička. ALFA - Středisko výchovné péče Svitavska 2015.